diary

Návrat

25. července 2015 v 1:31 | Ri-na
Heyo!~

Ne, nešálí vás zrak, skutečně se vracím zpět.

I'm still alive... sort of

16. května 2015 v 19:51 | Ri-na
Hey, guys~

Tak jsem si tak říkala, že by nebyl zas tak špatný nápad, napsat jeden kratičký článek a dát tak o sobě vědět, že jsem stále naživu.

I když pojem "naživu" není příliš trefný.

A důvod?

Za tři dny mě čeká ústní maturitní zkouška a já mám pocit, že umím naprostý zbla.

Snažím se ještě naučit nějaký věci z eko, v neděli si dám opáčko IT s prográmkem, v pondělí opáčko ájiny a příkladů do eko, ve kterých jen tak mimochodem, naprosto krásně lítám. Fucking perfect.

Vážně už se těším, až to budu mít za sebou.

Ale na to, že v úterý maturuju, jsem nějak podivně v klidu. Nevím, jestli to dělají ty uklidňující prášky nebo co, ale zatím nepanikařím.

Jen lítám ze dvou "nálad".

"I won't fucking make it. I can't do it." a "I'm going to fucking make it. I CAN DO IT!"

Těmihle větami by se perfektně daly shrnout mé pocity v uplnylých několika dnech.

No, uvidíme, úterý rozhodne.

Co se týče budoucnosti blogu, netroufám si raději odhadovat, co bude dál.
Ráda bych se vrátila zpět, ale nevím jak by to bylo s mojí aktivitou (no, spíš neaktivitou) a povídkami, které stojí a s kterými jsem absolutně nehla. Eh.

No, už mlčím a raději se přesunu k další věci.

Možná jste si všimli, že na blogu je pouze jeden článek (no, teď už vlastně dva). Z jistého důvodu jsem musela ty články přesunout do rozepsaných, takže je momentálně na blogu nenajdete.
Přesný důvod, proč jsem to udělala, napíšu až budu mít po maturitě a možná i po přijímačkách.

Do konce května, pokud se mi to tedy povede a pokud se k tomu dokopu, se můžete "těšit" na sérii článků, která ponese název "Maturitní speciál". Bude to hlavně můj výkec k jednotlivým částem maturity (kdo by to čekal?), plesu, poslednímu zvonění a nakonec takové shrnutí let, co jsem strávila na střední škole.

A já pomalu mizím.

Půjdu si dát energiťák, možná si uvařím i kafe, který sice nepiju a fakt mi nechutná, ale co bych pro milované učení neudělala, a půjdu se zavřít do pokoje s mojí milovanou inflací, monetární politikou, hospodářským cyklem a daněmi (/゚Д゚)/

See ya~ (ノ≧∀≦)ノ

Prozatimní konec...

24. srpna 2014 v 0:26 | Ri-na
Zdravím lidi!~

Asi si teďka říkáte, kam jste to vlezli a co se to děje...

Možná jste to začali tušit, možná ne, ale momentálně končím. Není to úplný konec, ale spíš takový "prozatimní ukončení" blogu na nějakou dobu. Nevím, jak dlouho to bude trvat, ale vrátím se, to slibuju.

A důvod? Hádám, že potřebuju na nějakou dobu od blogu "klid". Což zní celkem vtipně, vzhledem k tomu, že moje aktivita byla spíše neaktivitou. Vím, že to zní nesmyslně, páč hodně dlouhou dobu se tu nic neobjevilo, a když už objevilo, tak to bylo po několika měsících. Je fakt, že pokaždý jsem si v duchu říkala, že bych měla něco konečně už přidat, aby to tu nestálo, ale já nevěděla co. A vážně jsem vás nechtěla otravovat nějakými nesmyslnými ranty o ničem.

Napsaný povídky, co jsem měla, nepřipadaly v úvahu, jelikož se moje psaní zhoršilo, a to o hodně. Dlouhou dobu jsem nepsala, a když jsem něco napsala, dopadlo to... né příliš dobře a né moc pozitivně. A to je další z důvodů, proč blog uvrhám do tohohle "prozatimního ukončení". Je mi blbý pořád říkat a slibovat, že brzy přibude nějaká povídka, když to pak dopadá takhle. A rozhodně vám sem nechci dávat ty shity, co jsem napsala.

Proto si dávám tuhle "oficiální" pauzu. Budu se potřebovat rozepsat, začít zase číst knížky v češtině, páč mám pocit, že moje slovní zásoba začíná být dost omezená, pořádně naplánovat a rozvrhnout si děje v cyklech, abych nebyla v hajzlu hned po druhý kapitole.
Nevím, jak dlouho to bude trvat. Může to být do konce září, ale i prosince. Hrozně ráda bych řekla přesnější termín, kdy se vrátím zpátky, ale tohle bohužel netuším ani já.

A když se konečně vrátím zpátky, budou vás čekat nejen ty články, které jsem zmiňovala v posledním článku, ale i report z CZHW 2014, slíbené povídky na přání, nové, ale i staré povídky na EXO, SJ a SNSD. Přibudou nově i povídky na další fandomy, a to na VIXX, Bangtan Boys, C-Clown, 4Minute a pravděpodobně pár dalších. A i když psaní momentálně nejde, nápadů mám kupodivu hodně.
Hodlám pokračovat i v SuJu challenge a dalších dvou, ze kterých není prozatím nic uveřejněno.

Pokud by jste něco potřebovali, ať už se chtěli na něco zeptat, nebo si jen tak pokecat, klidně se mi ozvěte na Tumblr.

Dřív, než tenhle neskutečně dlouhý rant ukončím, bych chtěla všem poděkovat! Za to, že sem chodili, četli ty moje výplody, komentovali a vraceli se sem!
Vím, že to nedávám moc často najevo, ale jsem za to neskutečně moc vděčná!

Především moc děkuju Scars unnie za úžasný layouty, který mi vytvořila/propůjčila a za to, že jsem měla šanci ji poznat naživo, jelikož je to úžasná holka, se kterou se skvěle kecá!

A mé drahé saengie eN za to, že trpí moje spamy, spazzy, moje neskutečně otravné nálady a trpí i mě, i když jsem většinu času na zabití. Vyslechne mě, poradí mi, když to potřebuju, za což jsem jí neskonale vděčná. Jsem ráda, že tě znám a mám tě za kamarádku, saengie!

A nakonec se vám upřímně a neskutečně moc omlouvám! Vím, že bych zasloužila řádně nakopnout. Mrzí mě, že to takhle dopadlo a doufám, že se na mě moc nezlobíte.

Na nějakou dobu se s vámi loučím!
S pozdravem, Ri-na~

Comeback?

5. července 2014 v 22:39 | Ri-na
Zdravím~

Né, lidičky, nešálí vás zrak, ani nemáte halucinace. Skutečně jsem tu.

Pat a Mat v kuchyni aneb Ri-na a Nikla pečou cukroví

30. listopadu 2013 v 20:05 | Ri-na
Zdravím~^^
Hehe, ten název hovoří za vše, lidi.
Pustit mě a eN do kuchyně, k pečení cukroví... to kolikrát nemusí být moc dvakrát dobrý nápad xD

Ri-na is back!~

17. srpna 2013 v 20:58 | Ri-na
Ahojdá~^^
Hádejte co?
RI-NA IS BACK! Mwuhahahahaha, máte radost? >DDD

Tatatarata cirkus, tatatarata, Afro cirkus, Afro cirkus, Afro puntiky, puntiky, puntiky, Afro!

1. dubna 2013 v 23:16 | Ri-na
K tomu názvu - to né já, to eN! A tentokrát jako fakt! xD Z toho se holka prostě nevykecá, to ani náhodou! xD To video s tímhle šílenstvím mi neměla posílat! xD
Teďka sedím v obýváku a TOHLE si zpívám společně s Martym.
A jup.
Jebe mi.
A to hodně.
Tatatarata cirkus... tenhle článek nebude normální... I když je pravda, kdy byl nějakej můj článek normální? xD

Bacha! Ono to žije! xD

24. března 2013 v 23:51 | Ri-na
Upozornění: Předtím, než začnete číst tento článek, se ujistěte, že jste připraveni eventuélně nést následky, v podobě přenesení blbosti autorky a nesmírné hrabace. Při psaní tohoto článku byla vypita pouze Cola, ale i tak to má velmi katastrofické následky... a neberte ten článek příliš vážně... Ri-ně jenom sakra šibe... a jako fakt hodně hodně! xD

Coca-Cola útočí!

3. března 2013 v 1:42 | Ri-na
Hah!
Coca-Cola útočí!
Předem říkám, že tenhle článek bude absolutně o ničem. Jako fakt. A předem říkám, že né, fakt jsem nic nepila. Teda, pokud nepočítáte hektolitry Coca-Coly. A tůůůůnůůůů chlebíčků. A ten kus dortu.
Mňam. Byl fakt dobrej.
I když vlastně, tohle se nedá pít. Mwah. Neřešte mě, fakt ne xD

Vykecávací článek a menší plánek~

17. února 2013 v 16:53 | Ri-na
*Ká přichází stylem like a boss na scénu*
*Ká mává jak šílená*
*Ká vás uklidňuje, že se nezbláznila*
*Leda jenom trochu*
*Ká za tohle nemůže*
*Za to může eN, se kterou si Ká poslední dva dny píše ve třetí osobě a potom to takhle dopadá*
*A Ká z toho taky nehorázně hrabe*
*Což jde momentálně vidět*
*Ká se omlouvá, ale někdy jí dělá problém vystoupit z módu 3.osoby*
*Takže Ká vás prosí, aby jste ji moc nemlátili xDD*
 
 

Reklama