Návrat

25. července 2015 v 1:31 | Ri-na |  diary
Heyo!~

Ne, nešálí vás zrak, skutečně se vracím zpět.

Doufám, že to bude na mnohem delší dobu. Nebudu říkat, že se vracím na pořád, protože... no, znáte mě.
Raději nic neslibuju, ale pokusím se být co nejvíce aktivní. Rozhodně nebudou články každý den, ale pokusím se jednou za týden něco přidat~

Momentálně začínám pracovat na reportu z letošního CZHW, který jsem si letos opět nenechala ujít, i když hrozilo, že se tam letos nepodívám. Ale to se pak podrobněji dočtete v článku.

Jinak, nevím jak u vás, ale mě ta šedá barva na blogu už celkem irituje, proto se teďka snažím v GIMPu upatlat nějaký ucházející layout a zatím se mi to příliš nedaří.
Je pravda, že jeden jsem měla skoro dokončený, ale rozhodla jsem se ho nedodělat, páč se mi nelíbil a působil divně a neúplně.
Měl být s Dasoni (podskupina EXID), které jsem si neskutečně moc oblíbila a proto to tak dopadlo.
Ale neplačte, EXID vám stejně stejně vrazím pod nos, akorát že to nebude s Dasoni, ale s Junghwou. A ano, jestli si myslíte, že jsem z EXID totálně v háji, tak se nepletete.

Ohledně minulého článku a maturity, tak... well, nedala jsem to. Zvorala jsem IT, které mi, podle všeho unikly o jeden podělaný bod, a z praktický části jsem nedala to zkurvený účetnictví, takže yep, fucking perfect, v září si to dávám znova. Vím, že nejsem ani první ani poslední, ale i tak jsem se v prvních dnech cítila jako neskutečný idiot, že jsem to nedala.
No, co se dá dělat? V září si dám repete a jediná věc, která mě celkem uklidňuje je ta, že tam nebudu jediná.
Z 25 lidí nás šlo k maturitě 17 a 7 lidí to nedalo. Naše třída dopadla nejhůř.

Jediný, na co jsem celkem pyšná, je angličtina, ze který mám konečnou známku jedna, za což jsem neskutečně moc ráda. Je ironický, že z cizího jazyka mám lepší známku, než z toho mateřskýho. Ugh.

A ohledně přijímaček na vysokou školu, tak ty jsem též nedala. Ale nevadí, aspoň vím, co mě příští rok přibližně čeká. Teďka plánuju jít na rok do práce, vydělat si nějaký peníze, abych pomohla mamce s bytem, našetřit si určitou částku na vysokou a zbytek půjde na stranu na cestování.

Přemýšlím, co bych na vás ještě vychrlila? Asi to bude vše.

Jen snad, pokud byste měli zájem vidět, jak vypadal ten skoro dokončený layout, tu přikládám obrázky, ať se pobavíte.


Tohle je verze, která původně, po dokončení, měla skončit na blogu. Vím, že to vypadá extra divně a ugh, ale věřte mi, že to je lepší, než první verze, kterou jsem dělala.


A tohle je upravená (též nedokončená) první verze, která je ještě horší (jediný, co se mi tam líbí, jsou ty barvy) (a Dasoni, samozřejmě), než verze výše, ale pořád je to lepší, než ta úplně první. Věřte mi, bylo to daleko horší.


Slibuju, že ten s Junghwou bude lepší! Aspoň v to doufám...
Pokusím se to moc nepodělat, aby ten layout nebyl naprostý shit.


Nakonec přikládám dvě písničky, který jedu od včerejšího večera, kdy mi je eN poslala. A ano, jsem totálně v háji.

Z.Tao - One Heart


Z.Tao - Yesterday


Teďka už budu končit. Půjdu makat na tom layoutu, aby byl hotový co nejdřív.

And guys? I missed you~
Ri-na
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tomiko Natsuki Tomiko Natsuki | E-mail | Web | 27. července 2015 v 20:49 | Reagovat

Čo sa týka tej maturity tak si z toho nelam hlavu. Ono to je aj tým stresom čo človek prežíva v ten deň :) v septembri to daš určite ešte aj lepšie než čakáš ;) čo sa týka vysokej, no poviem ti to takto...ja som ju vzdala moc rychlo pretože som si uvedomila že ta škola nie je pre mňa a radšej budem robiť ... Držím ti packy aby sa tvoje pláne vydarili ^^ ako uz so školou tak aj s aktivitou na blogu ^^ tak isto aj s ty dizajnom ^^ farby sú naozaj pekne a som nanho veľmi zvedavá ^^ vitaj znovu medzi nami! :D a ver ze ta tu budem otravovať :D

2 S c a r s S c a r s | Web | 28. července 2015 v 8:58 | Reagovat

No hele máš pravdu, skoro nevěřím, že tu vidím nový článek :D Jak už napsala Tomiko, z té maturity si vážně nic nedělej, hlavně se na to teď o prázdninách nevyšli a pěkně se uč, ať to v září dáš s přehledem. Budu ti držet palce ^^ a palce budu držet i layoutem :D

3 Miya Miya | Web | 30. července 2015 v 10:15 | Reagovat

Mrzí ma, že si nemôžeš poriadne užiť prázdniny a opäť sa učiť na maturitu, ale držím ti palce a dáš to určite najlepšie z tých siedmich čo tam pôjdete :) A podľa mňa je lepšie ísť po strednej aspoň rok/dva robiť, lebo to už človeku potom drbe na mozog, že sa musí stále učiť -_- Podľa mňa o nič neprídeš :) Ja budem končiť strednú až v 20tich a potom chcem ísť robiť, takže máš plno času :)
A teším sa na tvoje články! Dúfam, že to myslíš s návratom vážne :D

4 Saki Saki | E-mail | Web | 9. srpna 2015 v 23:29 | Reagovat

Ahh, koho tu opäť vidím, c; Tá maturita, nuž, aj také veci sa dejú a čo sa stalo, stalo sa, určite to už na druhýkrát víde. <: Niektoré predmety sú proste ehh, budem držať packy; takisto i s novým layom, hádam sa bude dariť. XD

5 Dino Dino | Web | 22. září 2015 v 1:07 | Reagovat

Ahoj, před časem jsem si všiml, že mě máš v odběrech na bloglovin (lastb2st.blogspot.cz), ale po přihlášení tam jsem se tak trochu zhrozil nad tím, že ač prokážu, že je blog můj, tak tam s tím účtem prakticky nic nezmůžu, takže jsem jim napsal, ať to smažou, což tedy nakonec udělali. Udělal jsem to i proto, že jsem celý blog na několik týdnů znepřístupnil proto, že jsem nevěděl, zda v něm ještě chci pokračovat, ale nakonec se vracím s novou adresou a proto sem píšu, tuším, že jsi tam někde měla uloženou i kapitolu mé povídky, takže pokud máš ještě zájem... :) Jen bych chtěl poprosit, že pokud jsi to byla ty, kdo tam můj blog přidal, tak tam prosím ten "nový" znovu nedávej :-D

6 Nikla Nikla | E-mail | Web | 25. června 2016 v 23:50 | Reagovat

Na který že rok jsi plánovala comeback? xDDD

(I'm just kidding, I know how busy U R in these days)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.