Květen 2015

I'm still alive... sort of

16. května 2015 v 19:51 | Ri-na |  diary
Hey, guys~

Tak jsem si tak říkala, že by nebyl zas tak špatný nápad, napsat jeden kratičký článek a dát tak o sobě vědět, že jsem stále naživu.

I když pojem "naživu" není příliš trefný.

A důvod?

Za tři dny mě čeká ústní maturitní zkouška a já mám pocit, že umím naprostý zbla.

Snažím se ještě naučit nějaký věci z eko, v neděli si dám opáčko IT s prográmkem, v pondělí opáčko ájiny a příkladů do eko, ve kterých jen tak mimochodem, naprosto krásně lítám. Fucking perfect.

Vážně už se těším, až to budu mít za sebou.

Ale na to, že v úterý maturuju, jsem nějak podivně v klidu. Nevím, jestli to dělají ty uklidňující prášky nebo co, ale zatím nepanikařím.

Jen lítám ze dvou "nálad".

"I won't fucking make it. I can't do it." a "I'm going to fucking make it. I CAN DO IT!"

Těmihle větami by se perfektně daly shrnout mé pocity v uplnylých několika dnech.

No, uvidíme, úterý rozhodne.

Co se týče budoucnosti blogu, netroufám si raději odhadovat, co bude dál.
Ráda bych se vrátila zpět, ale nevím jak by to bylo s mojí aktivitou (no, spíš neaktivitou) a povídkami, které stojí a s kterými jsem absolutně nehla. Eh.

No, už mlčím a raději se přesunu k další věci.

Možná jste si všimli, že na blogu je pouze jeden článek (no, teď už vlastně dva). Z jistého důvodu jsem musela ty články přesunout do rozepsaných, takže je momentálně na blogu nenajdete.
Přesný důvod, proč jsem to udělala, napíšu až budu mít po maturitě a možná i po přijímačkách.

Do konce května, pokud se mi to tedy povede a pokud se k tomu dokopu, se můžete "těšit" na sérii článků, která ponese název "Maturitní speciál". Bude to hlavně můj výkec k jednotlivým částem maturity (kdo by to čekal?), plesu, poslednímu zvonění a nakonec takové shrnutí let, co jsem strávila na střední škole.

A já pomalu mizím.

Půjdu si dát energiťák, možná si uvařím i kafe, který sice nepiju a fakt mi nechutná, ale co bych pro milované učení neudělala, a půjdu se zavřít do pokoje s mojí milovanou inflací, monetární politikou, hospodářským cyklem a daněmi (/゚Д゚)/

See ya~ (ノ≧∀≦)ノ