Prozatimní konec...

24. srpna 2014 v 0:26 | Ri-na |  diary
Zdravím lidi!~

Asi si teďka říkáte, kam jste to vlezli a co se to děje...

Možná jste to začali tušit, možná ne, ale momentálně končím. Není to úplný konec, ale spíš takový "prozatimní ukončení" blogu na nějakou dobu. Nevím, jak dlouho to bude trvat, ale vrátím se, to slibuju.

A důvod? Hádám, že potřebuju na nějakou dobu od blogu "klid". Což zní celkem vtipně, vzhledem k tomu, že moje aktivita byla spíše neaktivitou. Vím, že to zní nesmyslně, páč hodně dlouhou dobu se tu nic neobjevilo, a když už objevilo, tak to bylo po několika měsících. Je fakt, že pokaždý jsem si v duchu říkala, že bych měla něco konečně už přidat, aby to tu nestálo, ale já nevěděla co. A vážně jsem vás nechtěla otravovat nějakými nesmyslnými ranty o ničem.

Napsaný povídky, co jsem měla, nepřipadaly v úvahu, jelikož se moje psaní zhoršilo, a to o hodně. Dlouhou dobu jsem nepsala, a když jsem něco napsala, dopadlo to... né příliš dobře a né moc pozitivně. A to je další z důvodů, proč blog uvrhám do tohohle "prozatimního ukončení". Je mi blbý pořád říkat a slibovat, že brzy přibude nějaká povídka, když to pak dopadá takhle. A rozhodně vám sem nechci dávat ty shity, co jsem napsala.

Proto si dávám tuhle "oficiální" pauzu. Budu se potřebovat rozepsat, začít zase číst knížky v češtině, páč mám pocit, že moje slovní zásoba začíná být dost omezená, pořádně naplánovat a rozvrhnout si děje v cyklech, abych nebyla v hajzlu hned po druhý kapitole.
Nevím, jak dlouho to bude trvat. Může to být do konce září, ale i prosince. Hrozně ráda bych řekla přesnější termín, kdy se vrátím zpátky, ale tohle bohužel netuším ani já.

A když se konečně vrátím zpátky, budou vás čekat nejen ty články, které jsem zmiňovala v posledním článku, ale i report z CZHW 2014, slíbené povídky na přání, nové, ale i staré povídky na EXO, SJ a SNSD. Přibudou nově i povídky na další fandomy, a to na VIXX, Bangtan Boys, C-Clown, 4Minute a pravděpodobně pár dalších. A i když psaní momentálně nejde, nápadů mám kupodivu hodně.
Hodlám pokračovat i v SuJu challenge a dalších dvou, ze kterých není prozatím nic uveřejněno.

Pokud by jste něco potřebovali, ať už se chtěli na něco zeptat, nebo si jen tak pokecat, klidně se mi ozvěte na Tumblr.

Dřív, než tenhle neskutečně dlouhý rant ukončím, bych chtěla všem poděkovat! Za to, že sem chodili, četli ty moje výplody, komentovali a vraceli se sem!
Vím, že to nedávám moc často najevo, ale jsem za to neskutečně moc vděčná!

Především moc děkuju Scars unnie za úžasný layouty, který mi vytvořila/propůjčila a za to, že jsem měla šanci ji poznat naživo, jelikož je to úžasná holka, se kterou se skvěle kecá!

A mé drahé saengie eN za to, že trpí moje spamy, spazzy, moje neskutečně otravné nálady a trpí i mě, i když jsem většinu času na zabití. Vyslechne mě, poradí mi, když to potřebuju, za což jsem jí neskonale vděčná. Jsem ráda, že tě znám a mám tě za kamarádku, saengie!

A nakonec se vám upřímně a neskutečně moc omlouvám! Vím, že bych zasloužila řádně nakopnout. Mrzí mě, že to takhle dopadlo a doufám, že se na mě moc nezlobíte.

Na nějakou dobu se s vámi loučím!
S pozdravem, Ri-na~
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 S c a r s S c a r s | Web | 24. srpna 2014 v 22:09 | Reagovat

Ahh zlatí, to mě moc mrzí, ale naprosto tě chápu. Tak nějak už chvíle, kdy odešel Kris z EXO se potýkám s blogovou krizí a absolutně netuším co s ní a přidávat články je těžší a těžší. Budu doufat, že se brzo vrátíš a že to obě nějak překlepeme :D

2 Saki Saki | Web | 29. září 2014 v 17:16 | Reagovat

Umm, mne je tak ľúto, že som sem vliezla už dávno a nezanechala komentár T.T Cítim sa za to zle D// Moc ma mrzí, že nateraz končíš, ale na druhú stranu zas rozumiem, že nútiť sa do niečoho, by ti to len znechutilo.. Budem dúfať, že sa skoro vrátiť aj s poviedkami .__.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.