Comeback?

5. července 2014 v 22:39 | Ri-na |  diary
Zdravím~

Né, lidičky, nešálí vás zrak, ani nemáte halucinace. Skutečně jsem tu.


Některým to možná udělá radost, některým možná ne, ale vypadá to, že jsem zpátky. Doufám, že už natrvalo.
Vím, že moje aktivita v posledním roce (?), stála za starou belu.
Vím to a omlouvám se. Za posledních několik měsíců, se udála spousta věcí, která ve většina případů stála za hovno. A to bez cenzury.
Škola, zdraví, problémy... všechno se to sesypalo nějak najednou. Holt když se něco sere, tak se to sere pořádně.
Když skončil rok 2013, považovala jsem ho nejhorší rok. Ale jak to tak vypadá, drahý rok 2014 je ještě horší, než ten předchozí a to není ještě ani u konce. Moc se mi nechce rozebírat, co všechno se dělo, tak se od negativní minulosti, raději přesunu k těm pozitivnějším částem.

Jedna z tech pozitivních částí, je i má milovaná praxe v knihovně, která bohužel trvala jenom dva týdny a utekla neskutečně moc rychle. Ale i když to bylo tak krátký, neskutečně moc jsem si to užila.
Dále pak, nedávno jsem oslavila 19 narozeniny, které se společně s bráchovo narozkami, oslavily na chatě, ve společnosti příbuzných. Musím říct, že ty dva dny, co jsme tam strávili, byli vážně úžasný. Akorát byla škoda, že ten večer bylo zataženo a nebyly vidět hvězdy.

Uh, konečně bych mohla přestala kecat o svém soukromém životě a přesunout se k dalšímu bodu, kterým je blog a co s ním bude dál. Končit s ním nebudu. Tedy, prozatím.
Zatím se chystá několik článků, který se zde postupně objeví.
Prvním z jich je Liebster Blog Award, který mi leží v rozepsaných už dobrý půl rok. Dále se můžete těšit na článek o Paran, jedné korejské skupině, kterou jsem si hodně zamilovala, dále na článek o The Cab, Theory of a Deadman a Every Avenue, což jsou kapely, které se v poslední době staly mojí velkou závislostí a nakonec, spazzovací článek o B.I.G, což je nově debutující skupina, ze který jsem totálně v hajzlu.

Pak se tu samozřejmě objeví i nějaký povídky. Je pravda, že toho není moc, jedná se o několik věcí, které mám napsaný už nějakou dobu (a popravdě, u některých mám silnou chuť je smazat z povrchu zemskýho, páč je to prostě fail největší), ale doufám, že se v co nejbližší době vrátím do své psací kondice a začnu sem konečně přidávat věci, který se tu měli objevit už před delší dobou.

A vzhledem k tomu, že od začátku května opět (po dlouhé době) ujíždím na seriálech, je možný, že se tu na některé objeví i recenze. Nebo spíš "recenze", v mém případě, jelikož já a psaní recenzí... lol.

Uh, co bych ještě řekla?

Snad jen... doufám, že jste rádi, že jsem zpět a že mě moc nezabijete? xD

Každopádně, chyběli jste mi, lidičky!~

Prozatím bye, bye~^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 NiGieHae NiGieHae | 5. července 2014 v 22:43 | Reagovat

Rináááááá~

2 S c a r s S c a r s | Web | 6. července 2014 v 16:29 | Reagovat

ááááá článek :D já normálně nestačím zírat :D lool, když zmiňuješ The Cab, tak o těch mám v rozepsaných taky článek, už asi víc jak rok :D nejhorší na tom je, že je už dávno dopsanej, ale nikdy jsem ho nezveřejnila :D lol, a na článek o Every Avenue se taky pekelně těším, protože je zbožňuju :D

3 Saki Saki | E-mail | Web | 7. července 2014 v 9:40 | Reagovat

Koho to tu máme, už som pomaly ani nedúfala, že by som ťa tu zahliadla :D Ale si rozhodne master čo sa týka comebackov z čista jasna, haha :D Awh, tak to ma mrzí, že aj tento rok nestojí za nič .___. Hádam sa to zlepší .___.

4 Ri-na Ri-na | 24. srpna 2014 v 0:33 | Reagovat

[2]:Já taky nestačila zírat, když jsem to psala xD
Jsem ráda, že jsi nakonec ten článek o The Cab uveřejnila! :33 Pokud to tedy byl on? xD
A na ten článek o Every Avenue budeš muset čekat krapte dýl... TT Omlouvám se! TT TT

[3]: Bohužel jsem na blog zavítala jen na chvíli, teď je opět "oficiální pauza", která bude bohužel trvat o něco déle...

S tím člověk bohužel nic nenadělá... též doufám, že zbylý letošní rok bude lepší. Zatím to vypadá na dost dobrý cestě, teď jeětě, aby se to nijak nepodělalo... xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.